06-08-2021 04:33
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 28.09.2014

XXVI Niedziela Zwykła 28 września 2014r.

  1. W tym tygodniu- w poniedziałek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; we wtorek – św. Hieronima, który na przełomie III i IV wieku przetłumaczył Pismo św. na język łaciński; jest autorem powiedzenia: „Nieznajomość Pisma świętego jest nieznajomością Chrystusa” środa - św. Teresy od Dzieciątka Jezus, czwartek – św. Aniołów Stróżów; I piątek miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 9 00; sobota – św. Franciszka z Asyżu.

  2. Nabożeństwa Różańcowe rozpoczynamy od środy – dla starszych od godz. 17 15: dzieci zapraszamy w tym tygodniu na Nabożeństwo Różańcowe w środę i piątek o godz. 16 30. Różaniec kochani, to piękna modlitwa, ale pod warunkiem, że ją odmawiamy tak, jak nas uczy Kościół i jak uczył nas święty Jan Paweł II, który cały różaniec odmawiał każdego dnia.

  3. W nadchodzącą sobotę pielgrzymka autokarowa do Lichenia – wyjazd o godz. 6 00 rano spod Bazyliki Archikatedralnej – zgłoszenia przyjmujemy do jutra.

  4. Solenizantkom i solenizantom nadchodzącego miesiąca października składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.

  5. Niedziela dzisiejsza jest dniem modlitw w intencji III Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów, który pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka będzie obradował w Rzymie w dniach 5 – 19 pażdziernika br. Przedmiotem obrad Zgromadzenia będą „Wyzwania duszpastersskie wobec rodziny w kontekscie ewangelizacji”.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,178 unikalne wizyty