06-08-2021 05:14
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 21.08.2014

XXV Niedziela Zwykła 21 września 2014r.

  1. Kalendarz liturgiczny na nadchodzący tydzień wspomina: wtorek – św. Ojca Pio kapłana, który miał dar stygmatów, pozostały one otwarte i krwawiące przez pół wieku; zmarł w 1968 roku; czwartek – błog. Władysława z Gielniowa, kapłana – założył Zgromadzenie księży Misjonarzy, jest patronem dobroczynności; sobota – św. Wincentego a Paulo, kapłana, w przyszłą niedziele – św. Wacława, męczennika. Jest to dzień imienin naszego Księdza Arcybiskupa Wacława. Zachęcamy do modlitwy w Jego intencji.

  2. Do końca września przjmujemy zgłoszenia na samolotową pielgrzymkę: Ziemia Święta – Jordania, którą organizujemy w porozumieniu z Franciszkańskim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy w dniach 8 – 15 lutego przyszłego roku. Program pielgrzymki można pobrać w zakrystii; jest też na stronie internetowej naszej parafii. Natomiast za dwa tygodnie w sobotę 4 pażdziernika organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do Lichenia – zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej – zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. W nadchodzącą sobote pielgrzymka szlakiem Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego – informacje i zapisy u ks. Roberta.

  3. Katecheza dla dorosłych w nadchodzący wtorek o godz. 18 45.

  4. Spotkanie duszzpasterskie kandydatów do Bierzmowania klasy I i II ponadgimnazjalna w piątek o godz. 18 00.

  5. W tygodniku katolickim Niedziela znajdziemy ciekawe artykuły o dzisiejszej pielgrzymce apostolskiej papieża Franciszka do Albani – Ojczyżnie bł. Matki Teresy - kraju, który przed laty został ogłoszony jako pierwszy na świecie kraj ateistyczny.

  6. Polećmy w modlitwie osobę Ojca Świętego Franciszka, który pielgrzymuje dziś do Albani. Pod Twoją obronę...

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,260 unikalne wizyty