27-07-2021 17:40
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 14.09.2014

XXIV Niedziela Zwykła 14 września 2014r. - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
Niedzielą dzisiejszą rozpoczynamy kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

  1. Serdeczne podziękowanie dla osób, które włączyły się w akcje Caritas pt. „Tornister marzeń”. Dzięki waszej ofiarności kilkanaście dzieci otrzymało wyprawki szkolne, tzn. tornister z przyborami szkolnymi.

  2. W nadchodzący wtorek 16 września będzie doroczna pielgrzymka chorych, niepełnosprawnych, osób starszych, rencistów i emerytów do archikatedry. Mszę ś o godz. 10 00 odprawi Ks. Biskup Antoni Długosz; przed Mszą św. będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty; po Mszy św. będzie spotkanie w auli przy herbacie. Przy okazji dziękujemy z składane ofiary – „Dar serca” przeznaczone na opłacenie wykonanego przed katedrą podjazdu dla wózków inwalidzkich.

  3. W tym tygodniu w czwartek – św. Stanisława Kostki zakonnika – patrona Polski, a zarazem patrona dzieci i młodzieży. Właśnie dzieci i młodzież zapraszamy na nabożeństwa we wtorek, środe i czwartek - na godz. 17 30.

  4. Spotkanie duszpasterskie dla młodzieży klas III gimnazjum w ramach przygotow. do Sakramentu Bierzmowania będzie we czwartek o godz. 18 30.

  5. W porozumieniu z Franciszkańskim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy w pierwszej połowie lutego przyszłego roku organizujemy samolotową pielgrzymkę: Ziemia Święta – Jordania, śladami papieża Franciszka, który taką pielgrzymkę odbył kilka miesięcy temu. Program pielgrzmki można pobrać w zakrystii, jest także na stronie internetowej naszej parafii. Zgłoszenia przyjmujemy w nadchodzących tygodniach – do końca września – zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,505 unikalne wizyty