01-08-2021 00:07
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 31.08.2014r.

XXII Niedziela Zwykła 31 sierpnia 2014r.
-
jutro przypada 75. rocznica wybuchu drugiej wojny światowej; w naszych modlitwach pamiętajmy o poległych w obronie Ojczyzny, o mądrość dla rządzących i o jedność w naszym narodzie.

  1. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Dzieci szkolne zapraszamy na Mszę św. o godz. 8 00; młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną na godz. 9 00. Przedszkolaki przynoszą tornistry i przybory szkolne do poświęcenia w przyszłą niedziele na Mszę św. o godz. 12 00. Natomiast dzisiaj do specjalnego kosza ustawionego w kaplicy Matki Bożej można składać przybory szkolne, którymi będą wyposażone tornistry dla dzieci potrzebujących wsparcia z rodzin najbardziej potrzebujących. Takie „tornistry marzeń” - organizowane w ramach akcji „Caritas” można będzie odebrać jutro po wieczornej Mszy św. - oczywiście dzieci, których rodzice zgłosili wcześniej taki zamiar. 
  2. Spowiedż św. z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla dzieci w I piątek od godz. 16 00, dla gimnazjalistów i młodzieży też w I piątek września od godz. 17 00. Msza św pierwszopiątkowa dla dzieci w piątek o godz. 16 30. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską z racji I piątku miesiąca od godz. 9 00.
  3. Spotkanie organizacyjne dla dzieci I Komunijnych i ich rodziców będzie za tydzień w przyszły poniedziałek 8 września po Mszy św. o godz. 18 00.
  4. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12 00 będzie obrzęd kanonicznego objęcia przeze mnie naszej katedralnej parafii p.w. Św. Rodziny. Dziękując Wam Kochani za Waszą życzliwość, jednocześnie proszę pokornie o dar modlitwy, abyśmy wspólnymi siłami wypełnili to zadanie, które stawia dzisiaj przed nami Boża Opatrzność.
  5. Solenizantkom i solenizantom miesiąca września składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,835,114 unikalne wizyty