06-08-2021 05:42
Nawigacja
ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Druga Niedziela Wielkiego Postu
16.03.2014 r.

1. Dziś po Mszy św. o 12:00 pobłogosławimy dzieci, za tydzień osoby samotne.

2. Tydzień w liturgii:

- Gorzkie Żale z nauką pasyjną dziś o 17:30;
- W środę uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła powszechnego i wszystkich mężczyzn. Na każdej Mszy św. będziemy modlić się za ojców, mężów, synów i braci, by naśladowali swego patrona w czystej miłości i niezachwianej wierze. Uroczysta Msza św. w intencji Rzemiosła Częstochowskiego w środę o 11:00. Będzie to rozpoczęcie rekolekcji dla naszych rzemieślników, których zapraszamy w czwartek, piątek i sobotę na 18:00.

3. Spotkania duszpasterskie:

- w czwartek katecheza dla dorosłych o 15:00 i 18:45;
- w przyszłą niedzielę rozpoczynamy tegoroczne Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii dla dzieci i dorosłych. Zakończenie rekolekcji w środę 26 marca. Spowiedź św. w ostatnim dniu ćwiczeń rekolekcyjnych. Program jest wydrukowany na kartkach położonych pod chórem. Niech w każdej rodzinie będzie jeden egzemplarz. Zabierzmy ten program sąsiadom i znajomym. Prosimy wszystkich, a szczególnie chorych, o gorliwą modlitwę w intencji rekolekcji, aby przyniosły błogosławione owoce. Wygłosi je o. mgr. Wojciech Bieszke – redemptorysta z Torunia.

4. Dziś wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiary do puszki dla polskich misjonarzy.

5. W dzisiejszej „Niedzieli” polecamy artykuł: „Moje życie przy świętym” - Ojciec Święty Benedykt XVI opowiada o życiu bł. Jana Pawła II oraz artykuł: „Trzymać się różańca”.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,322 unikalne wizyty