06-08-2021 06:13
Nawigacja
życzenia
Uroczystość Narodzenia Pańskiego
25.12.2013 r
.


1. Życzenia

Ojciec Święty Franciszek w encyklice Lumen Fidei napisał: „Chrystus nie jest tylko Tym, w którego wierzymy, ale także Tym, z którym się jednoczymy, aby móc wierzyć”. Niech przeżywanie tajemnicy Bożego Narodzenia prowadzi nas do głębokiego zjednoczenia z Chrystusem w prawdziwej miłości Boga i człowieka. Prymas Polski abp. Józef Kowalczyk 13.05 2010 r. powiedział: „Jeśli zniszczymy rodzinę, to zniszczymy kulturę, zniszczymy naród... Polska nie może pójść na skróty, nie może ulec modnym propagandom. Bądźmy sobą i brońmy tego, co stanowiło o tożsamości Polaków i Polski przez tysiąclecie”. Brońmy rodziny.
Moim najbliższym Współpracownikom, Parafianom, Przyjaciołom parafii życzę takiego przeżywania i kontemplacji tajemnicy Narodzenia Pańskiego, aby Dziecię Jezus udzieliło nam skutecznej mocy do obrony jedności, trwałości i świętości rodziny. Życzę dużo radości, pokoju wewnętrznego, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

2. Podziękowanie
Ks. Wojciechowi Radolińskiemu, Siostrze Zakrystiance, Pracownikom Parafialnym, panu Zbigniewowi Małeckiemu i Młodzieży dziękuję bardzo serdecznie za wykonanie szopki, ozdobienie wnętrza świątyni na święta Bożego Narodzenia.
Caritasowi parafialnemu, a szczególnie p. Krystynie Michniowskiej dziękuję za trud roznoszenia moich życzeń świątecznych chorym, za zorganizowanie żywności dla kilkudziesięciu biednych rodzin.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,369 unikalne wizyty