01-08-2021 00:44
Nawigacja
Ogłoszenia parafialne

DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA 6.06.2021

  1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego codziennie o 17.30. Do czwartku w czasie nabożeństw odprawiamy procesję eucharystyczną po bazylice.
  2. Tydzień w liturgii:

- we wtorek wspomnienie św. Jadwigi Królowej,

- w czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem o 17.30, po niej Msza św. z poświęceniem wianków. Akcja Katolicka w czwartek przed Mszą św. będzie rozprowadzać wianki, z których dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Prosimy, aby do środy do zakrystii przynosić zioła i kwiaty, z których panie z Akcji Katolickiej wykonają wianki. Do udziału w procesji zapraszamy Żywy Różaniec w strojach, Gwardię do niesienia sztandarów, ministrantów i dzieci sypiące kwiaty.

- w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Z racji na rangę uroczystości w ten dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

- w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

3. Księża obchodzący w tym roku jubileusz 10-lecia święceń kapłańskich wraz z naszym ks. Łukaszem będą sprawować Mszę św. w sobotę o godz. 19.30.

4. W dzisiejszej „Niedzieli” polecamy artykuł: „Nauka Prymasa Tysiąclecia: wolność i zawierzenie” o kard. Stefanie Wyszyńskim.

5. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitych łask Bożych.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,835,217 unikalne wizyty