06-08-2021 05:39
Nawigacja
Ogłoszenia parafialne

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 4.04.2021

1.  Składamy serdeczne życzenia z okazji Uroczystości Wielkiej Nocy. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełnia nasze serca i umysły odwagą i nadzieją, niech wyzwala nas z lęku i niepewności. Przyjmijmy i głośmy z radością zbawcze orędzie o tym, że Jezus zwyciężył śmierć i grzech.

2.  Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Tradycyjnie modlimy się tego dnia za społeczność wyższych uczelni katolickich. Msze św. w porządku niedzielnym.

3. Dni w oktawie Wielkanocy mają w kalendarzu liturgicznym rangę uroczystości, dlatego też najbliższy piątek nie przyjmuje postu.

4. Przyszła niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego przeżywać będziemy Godzinę Miłosierdzia.

5. Ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszą kartkę wielkanocną w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.00. Nagrodzeni zostaną powiadomieniu telefonicznie.

6. Zachęcamy do lektury „Niedzieli”, a w niej m.in. artykułu „Co się stało w chwili śmierci Chrystusa?” o pozaewangelicznych źródłach historii Zmartwychwstania oraz artykuł o zwyczajach świątecznych w dawnej Polsce pt. „Alleluja po staropolsku”.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,318 unikalne wizyty