06-08-2021 04:44
Nawigacja
Ogłoszenia parafialne

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.03.2021

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątek o 17.15 oraz Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17.15.

2. Przeżywamy święty czas rekolekcji wielkopostnych. Program jest dostępny w gablotach, na stronie internetowej oraz w formie ulotek do zabrania przy wyjściu.

3. W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, dzień świętości życia. Msze św. w archikatedrze o godz. 8.00 i 18.00. Pontyfikalnej Mszy św. o 18.00 będzie przewodniczył Ks. Arcybiskup Metropolita.

4. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Podczas Mszy świętych poświęcenie palm na pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.

5. Akcja Katolicka naszej parafii zachęca do nabycia palm wielkanocnych, które będą rozprowadzane w piątek po Drodze Krzyżowej oraz bezpośrednio przed Mszami świętymi w Niedzielę Palmową. Ofiara dobrowolna. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc ubogim naszej parafii.

6. W nowym numerze „Niedzieli” zachęcamy do lektury m.in. artykułu „Dziękuję ci, Teresito” o niezwykłej postawie dziesięcioletniej dziewczynki oraz zbioru świadectw o ks. Franciszku Blachnickim w setną rocznicę jego urodzin pt. „Prezent na urodziny”.

7. W naszej modlitwie do Świętej Rodziny prośmy o dobre przeżycie czasu rekolekcji dla nas i naszych rodzin.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,201 unikalne wizyty