27-07-2021 17:37
Nawigacja
Ogłoszenia parafialne

Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2020

Dziś odpust w naszej wspólnocie parafialnej – uroczystość Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Radujemy się naszą wspólnotą - wszystkimi, którzy tutaj - u Matki Kościołów archidiecezji częstochowskiej zechcieli się modlić i przeżywać Eucharystię. Składamy serdeczne podziękowanie za  obecność, życzliwość i ofiarność.

Uroczystą sumę o godz. 12.00 będzie sprawował Ks. Biskup prof. Antoni Długosz. Podczas tej Mszy św. małżeństwa, które w tym roku przeżywały jubileusze sakramentu małżeństwa, odnowią swoje przyrzeczenia.

 

Tydzień w służbie Bożej:

-  w poniedziałek święto Świętych Młodzianków. Herod, król żydowski, kiedy dowiedział się od mędrców, że narodził się Mesjasz, w obawie o utratę władzy kazał zamordować wszystkie dzieci do drugiego roku życia.

- w czwartek ze względu na wprowadzoną tego dnia godzinę policyjną wyjątkowo o 17.00 uroczysta Msza św. z nabożeństwem przebłagalnym na zakończenie starego roku.

- w piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św.
w porządku niedzielnym. W ten dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszach św. będziemy mogli nabywać pakiety kredy i kadzidła na uroczystość Objawienia Pańskiego.

- w sobotę wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza
z Nazjanzu.

- w tym tygodniu przypada I piątek i I sobota stycznia.  

Świętą Rodzinę, która jest dla nas wzorem życia małżeńskiego i rodzinnego prośmy, aby nasze rodziny trwały w miłości do Boga i siebie wzajemnie.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,500 unikalne wizyty