01-08-2021 00:57
Nawigacja
ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Dwudziesta Dziewiąta Niedziela Zwykła
20. 10. 2013 r
.


1. Dziś po Mszy św. o 12:00 pobłogosławimy dzieci, za tydzień – osoby samotne.

2. Tydzień w liturgii:
- dziś w całym Kościele Katolickim rozpoczynamy Światowy Tydzień Misyjny pod hasłem „Miłosierdzie Boże dla całego świata”. Przez cały tydzień będziemy modlić się o nowe i dobre powołania misyjne i za misjonarzy, aby ich praca była owocna i bezpieczna.
- Jutro bł. Jakuba Strzemię, biskupa ( żył na przełomie XIV i XV wieku, był franciszkaninem i arcybiskupem Halicza, odznaczał się gorliwością apostolską, wykształceniem, czystością życia i obyczajów, był wielkim czcicielem Najświętszego Sakramentu);
- we wtorek wspomnienie liturgiczne bł. Jana Pawła II, papieża (największego syna polskiej ziemi, powołany z Krakowa na Stolicę Piotrową przez prawie 27 lat służył Kościołowi i Światu, będziemy dziękować Bogu za Jego kanonizację, która odbędzie się w Rzymie 27 kwietnia 2014r.)
- nabożeństwa różańcowe dla dorosłych codziennie o 17:15, dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałek, środę i piątek o 16:30;

3. Przyjmujemy na wypominki roczne i okresowe, które odprawiamy w każdą niedzielę przed 8:00 i 10:00, oraz na Msze św. oktawalne, które będziemy odprawiać od 1 do 8 listopada o 18:00. Wymieniamy najpierw imiona zmarłych a nazwisko na końcu. Pamiętajmy w wypominkach o kapłanach, którzy prowadzili nas do Boga, a szczególnie o śp. ks. Antonim Madejskim. Przy wyjściu z kościoła można zabrać przygotowane blankiety.

4. W dzisiejszej „Niedzieli” polecamy artykuły o misjach i misjonarzach.

5. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności:
śp. Grzegorz Kałuziński l. 66
śp. Zofia Szymczyk l. 82
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,835,252 unikalne wizyty