27-07-2021 17:57
Nawigacja
Ogłoszenia parafialne

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 12.07.2020

1. Tydzień w liturgii:

  • w poniedziałek wspomnienie świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, odpust w parafii przy Rondzie Mickiewicza
  • w środę wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu nasz Ksiądz Proboszcz obchodzi swoje imieniny. Na Msze ś. w. w intencji Solenizanta zapraszamy w środę o 7.00 i 18.00.
  • w czwartek wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel. Matka Boża, która objawiła się w brązowej szacie karmelicie, św. Szymonowi, powiedziała, że każdy kto z wiarą będzie nosił szkaplerz „nie dozna ognia piekielnego”. Szkaplerz możemy nosić w formie medalika lub dwóch kawałków płótna zawieszonych na plecach i na piersi.

2. Poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców, odbędzie się w naszej bazylice w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Samochody można parkować także na terenie przyległym do archikatedry - wzdłuż budynku.

3. Wszystkim modlącym się w naszej bazylice życzymy Bożego błogosławieństwa. Składamy najlepsze życzenia wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia, na czele z Ks. Proboszczem.

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,548 unikalne wizyty