31-07-2021 22:51
Nawigacja
Ogłoszenia parafialne

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 3.05.2020

1. Przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Módlmy się bardzo gorąco, by nie zabrakło tych, którzy całym sercem poświęcają się na służbę Bogu i ludziom.

2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.

3. Tydzień  liturgii:

- w poniedziałek wspomnienie św. Floriana, patrona m.in. strażaków. Modlić się będziemy za wszystkich, którzy często narażają swoje życie, spiesząc na pomoc innym. W sposób szczególny pamiętamy o strażakach z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 Państwowej Straży Pożarnej, która znajduje się na terenie naszej parafii,

– w środę święto św. Apostołów Filipa i Jakuba,

- w piątek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji tej uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to też dzień imienin ks. prałata Stanisława Gębki. Msze św. w intencji solenizanta odprawimy o 7.00 i 18.00. Tego dnia modlimy się również za naszego pana organistę Stanisława. 

4. Bardzo dziękujemy za obecność, życzliwość i ofiarność wszystkim modlącym się w naszej archikatedrze. Pamiętamy także o tych, którzy pozostali w domach, ale duchowo się z nami łączą. Wszystkim życzymy wielu łask Bożych.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,834,880 unikalne wizyty