06-08-2021 04:57
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 3.11.2019

1. Trwa oktawa uroczystości Wszystkich Świętych. Różaniec
z wypominkami do piątku włącznie o 17.00, a po nim Msza św. oktawalna. Zachęcamy do uzyskiwania odpustów za zmarłych przez nawiedzenie cmentarza lub krypty biskupów w katedrze.

2. Po Mszy św. o 8.00 zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dziś, z racji wspomnienia św. Karola Boromeusza, chcemy modlić się za Siostry Karolanki, posługujące w naszej archikatedrze. Uroczysta Msza św. w intencji Zgromadzenia o godz. 12.00.

4. Tydzień w liturgii:

  • w poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza
  • w tym tygodniu przypada I czwartek listopada
  • w sobotę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Katedry Biskupa Rzymu - matki wszystkich kościołów katolickich na świecie.

5. W najbliższy wtorek, 5 listopada o godz. 14.00 odbędą się w Bazylice „Zaduszki szkolne” - Msza św. w intencji wszystkich zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów szkół położonych na terenie naszej parafii.

6. Spotkanie rodziców dzieci z kl. III przed Pierwszą Komunią św. w czwartek o 18.00 w Kaplicy Najświętszego Sakramentu.

7. Od następnego wtorku, 12 listopada rozpocznie się w naszej archikatedrze „Szkoła modlitwy”. Będzie to cykl czterech warsztatów, w czasie których  uczestnicy będą mogli na nowo odkryć wartość modlitwy i ją pogłębić. Zapraszamy wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Spotkania poprowadzi kapucyn, o. dr Tadeusz Starzec.

8. Polecamy tygodnik katolicki „Niedziela”, radio Fiat, radio Maryja i radio Jasna Góra.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,229 unikalne wizyty