27-07-2021 18:08
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 6.09.2019

1. Nabożeństwa różańcowe w archikatedrze codziennie o 17.15. Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki i środy o 16.30.

2. Zachęcamy serdecznie do wspólnotowej modlitwy za bliskich zmarłych. Można już pobierać kartki na wypominki roczne i oktawalne. Wyłożone są przy wyjściu z bazyliki i w kaplicy.

3. Tydzień w liturgii:

- w poniedziałek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej

4. Za tydzień będziemy przeżywać 19. Dzień Papieski. Zbierane będą wówczas ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – nasz dar serca dla uzdolnionej młodzieży bez środków finansowych do podjęcia dalszej nauki.

5. Ze względu na remont w najbliższym tygodniu do soboty włącznie wejście do bazyliki będzie możliwe tylko przez kaplicę Najświętszego Sakramentu.

6. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w balu Wszystkich Świętych. Warunkiem uczestnictwa jest przyjście przebranym za wybranego świętego. Najpiękniejsze i pomysłowe stroje będą nagrodzone.

7. Akcja Katolicka naszej parafii organizuje jednodniową pielgrzymkę do Koziegłówek, Leśniowa i Zawiercia w sobotę 26 października. Będziemy modlić się przy grobie wieloletniego wikariusza archikatedry, ks. kan. Antoniego Madejskiego, nawiedzimy sanktuarium św. Antoniego w Koziegłówkach, sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie oraz bazylikę św. Piotra i Pawła w Zawierciu. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

8. W „Niedzieli” polecamy artykuły o różańcu świętym.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,579 unikalne wizyty