27-07-2021 16:28
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2019

1. Przeżywamy święty czas Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Drodze Krzyżowej w piątki o 17.15 i Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym w niedziele o 17.15. Postarajmy się przychodzić na Mszę św. również w tygodniu.

2. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Przy wychodzeniu z archikatedry będzie można złożyć ofiarę do puszki jako formę naszego wsparcia niełatwej pracy misyjnej, zwłaszcza polskich misjonarzy na Wschodzie – wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.

3. W przyszłą niedzielę  na Mszy św. o 11.00 poświęcimy i uroczyście wręczymy książeczki do nabożeństwa dzieciom, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.

4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z klas VII i VIII w czwartek o 17.00.

5. W piątek, 12 kwietnia pragniemy włączyć się Ekstremalną Drogę Krzyżową. Ta wyjątkowa Droga Krzyżowa polega na pokonaniu około 40 kilometrów jednej nocy i odnalezieniu 14 stacji męki Chrystusa. Tak wiele jest spraw trudnych w naszym życiu, wiele trosk i problemów. Idźmy z nimi szlakiem EDK. Wyruszymy ze Świętej Anny i dotrzemy do Sanktuarium na Jasnej Górze. Ludzi odważnych, nie bojących się wyzwań zachęcamy i zapraszamy. Zapisy w zakrystii.

6. Polecamy najnowszy numer „Niedzieli”, naszą parafialną gazetkę „U Świętej Rodziny” oraz zapraszamy do słuchania katolickich rozgłośni: Radia Fiat, Radia Jasna Góra i Radia Maryja.

7. Na cały tydzień życzymy wielu łask Bożych oraz owocnych ćwiczeń wielkopostnych.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,367 unikalne wizyty