27-07-2021 16:41
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie

Ósma Niedziela Zwykła 3.03.2019

  1. Słowo Księdza Arcybiskupa Metropolity na temat modlitwy o powołania.
  2. W tym tygodniu przeżywać będziemy 52 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  3. W poniedziałek odbędzie się zebranie Kapituły Bazyliki Archikatedralnej. Msza św. pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity w Koncelebrze Kanoników Kapituły w Kaplicy Najświętszego Sakramentu o 11.00. Tego dnia przypada także Święto św. Kazimierza, królewicza.
  4. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową Msze św. z posypaniem głów popiołem o 8.00 i 18.00. O 18.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Andrzeja Przybylskiego. Tego dnia nasza Bazylika stanie się też kościołem stacyjnym modlitw o powołania w naszej archidiecezji.
  5. Zachęcamy do dobrego przygotowania się na Święta Zmartwychwstania Pańskiego poprzez udział w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa po Bazylice w piątki o 17.15, a Gorzkie Żale z ucałowaniem relikwii Drzewa Krzyża św. w niedziele także o 17.15.
  6. Fundacja św. Barnaby zaprasza dzieci i młodzież do swojej świetlicy przy ul. Ogrodowej 24/44. Dzieci otrzymują tam pomoc w odrabianiu prac domowych, mogą wziąć udział w warsztatach z języka angielskiego, krótkometrażowego filmu animowanego, fotografii, muzyki, rękodzieła oraz poznać i rozwijać swoje talenty. Więcej informacji na plakacie.
  7. Polecamy wielkopostne wydanie naszej gazetki parafialnej „U Świętej Rodziny”, w numerze m.in. informacje o remoncie Archikatedry. Zachęcamy do słuchania radia Maryja, Jasna Góra i naszego radia Fiat, którego słuchaczy serdecznie pozdrawiamy.
  8. Życzymy opieki Najświętszej Rodziny na nadchodzący tydzień wszystkim nawiedzającym naszą Bazylikę.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,390 unikalne wizyty