31-07-2021 23:28
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 10.06.2018

Dziesiąta Niedziela Zwykła 10.06.2018

  1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego odprawiamy w naszej parafii codziennie o 17.30. Po odśpiewaniu litanii adorujemy Pana Jezusa w ciszy.
  2. Tydzień w liturgii:

- jutro św. Barnaby, apostoła (był krewnym św. Marka Ewangelisty i przyjacielem św. Pawła apostoła, z którym współpracował w głoszeniu Słowa Bożego, był człowiekiem głębokiej wiary, jest orędownikiem w rozwiązywaniu konfliktów i sporów);

- w środę św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła (żył w XIII w., przez głoszenie Słowa Bożego, skrajne ubóstwo i głęboką modlitwę nawrócił do Chrystusa wielu słuchaczy, najbardziej słynie jako orędownik poszukujących). Dzień imienin śp. ks. Antoniego Madejskiego. Pamiętajmy w modlitwach o śp. ks. Antonim.

- w czwartek bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika (żył w I połowie XX w., jak biskup został aresztowany przez Niemców i uwięziony w Dachau, został uśmiercony zastrzykiem)

  1. W dzisiejszej „Niedzieli” polecamy artykuły: „Urodził się jako święty” – mowa o ks. Dolindo, który bezgranicznie zaufał Jezusowi i często powtarzał słowa: „Panie Jezu, weź to wszystko” oraz art. „Polskie miasta ograniczają dostęp do alkoholu”.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitych łask Bożych.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,834,964 unikalne wizyty