31-07-2021 22:55
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 18.03.2018

Piąta Niedziela Wielkiego Postu 18.03.2018 r.

 1. Dziś rozpoczęliśmy tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne. Program jest nam znany. Kto nie ma programu może zabrać wychodząc z kościoła. Gorzkie żale dziś o 1730.
 1. Tydzień w liturgii:
 • Dziś Kościół przypomina w liturgii okres pasyjny, czyli szczególne rozważanie Męki i Śmierci Chrystusa Pana. Na znak szczególnej żałoby krzyże przykryliśmy fioletową zasłoną. Udekorujmy krzyże domowe, a na czas modlitwy zapalmy świece.
 • Jutro Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najśw. Maryi Panny, patrona Kościoła powszechnego i wszystkich mężczyzn. Na każdej Mszy św. będziemy się modlić za naszych ojców, mężów, synów i braci, by w życiu naśladowali św. Józefa.
 • W przyszłą niedzielę „Niedziela Palmowa”, na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Przynosimy do kościoła skarbonki z jałmużny wielkopostnej.  
 1. Droga Krzyżowa w naszej świątyni dla dzieci, młodzieży i starszych w piątek o 1715. Miejska Droga Krzyżowa w piątek o 1800. Rozpoczęcie przy kościele św. Zygmunta.
 1. Do chorych, do których nie chodzimy w I piątki, udamy się z posługą duszpasterską w sobotę od godz. 900.
 1. Badanie lekarskie USG i echo serca odbędzie się w naszej Przychodni Święta Rodzina we wtorek 20 marca od 800. Bliższe informacje w przychodni.
 1. W dzisiejszej „Niedzieli” polecamy artykuł pt. „O spowiedzi słów kilka”. Jest tam również informacja o poświeceniu naszego nowego konfesjonału.   
 1. Wszystkim – solenizantom i jubilatom – życzymy szczególnego błogosławieństwa Bożego.
 1. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności:
 • Anna Michalik l. 74
 • Barbara Czerwik l. 84

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,834,888 unikalne wizyty