31-07-2021 23:46
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 28.01.2018

Czwarta Niedziela Zwykła 28.01.2018

  1. Tydzień w liturgii:

- w środę św. Jana Bosko, prezbitera (żył i działał w XIX w., był gorliwym wychowawcą młodzieży, założył Zgromadzenie Księzy Salezjanów)

- w piątek, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w katedrze o 8.00 i 18.00. Szósta rocznica ingresu ks. Abp Metropolity Wacława Depo do archikatedry częstochowskiej i rozpoczęcie pasterzowania w naszej archidiecezji. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.  Taca dla zakonów klauzurowych.

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca lutego. Do chorych udamy się w piątek przed południem. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie, ponieważ będzie dwóch księży.
  2. Wyjazd do Zakopanego na „Ferie z Bogiem” dzieci i młodzieży w poniedziałek. Zbiórka na placu przed archikatedrą o 7.50. Wyjeżdżającym na ferie zimowe życzymy szczęśliwej podróży, dobrego wypoczynku i bezpiecznego powrotu.
  3. W dzisiejszej „Niedzieli” polecamy artykuł „Dama pielęgniarstwa” – o Hannie Chrzanowskiej, która będzie beatyfikowana w kwietniu br. oraz „Rozmowy o śledztwie w sprawie zamachu na Papieża” – św. Jana Pawła II.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy szczególnego Bożego błogosławieństwa.
  5. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Wiesława Piwowarska

+ Władysław Rykała

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,835,003 unikalne wizyty