31-07-2021 23:11
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 25.06.2017

Dwunasta Niedziela Zwykła 25.06.2017 r.

1. W czwartek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8 00 i 18 00. Dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Kto pobożnie używa dewocjonaliów poświęconych przez Ojca Świętego lub przez Biskupa może zyskać odpust zupełny - trzeba odmówić „Wierzę w Boga”.

2. W miesiącu sierpniu organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży zaangażowanej w życie naszej parafii na „WAKACJE Z BOGIEM” do Zakopanego. Gdyby ktoś z Państwa chciał wesprzeć wyjazd naszej młodzieży i dzieci to można złożyć na powyższy cel ofiarę do puszki - serdeczne Bóg zapłać.

3. Rozpoczyna się okres wakacji i urlopów. Zechciejmy zapamiętać, że nie ma urlopu od Boga i od obowiązków wobec Niego, oraz zobowiązań wobec naszych bliskich. Zadbajmy więc o to, aby w wolnym czasie, nie mniej, ale więcej czasu poświęcać Bogu i ludziom. Nie zapomnijmy o codziennym pacierzu, o Mszy św. niedzielnej i świątecznej, oraz o obowiązku dawania świadectwa naszej wiary. Uczmy się sami i dopomóżmy innym odkrywać Boga w ciszy własnego serca oraz w pięknie natury, na której łonie będziemy częściej przebywać. Naszym dzieciom i młodzieży życzymy pięknych wakacji, spędzonych w przyjaźni z Bogiem i ludźmi. Rodzicom i nauczycielom dziękując za trud wychowawczy, w ciągu minionego roku szkolnego, życzymy zasłużonego odpoczynku i szybkiej regeneracji nadszarpniętych sił fizycznych i psychicznych. Wszystkim udającym się na urlop bardzo serdecznie życzymy nabrania dystansu do trudnej codzienności i pełnego wypoczynku nie tylko dla ciała, ale także dla ducha. Niech Bóg poprzez czas wolny, odświeży nasze siły biologiczne i duchowe, byśmy Mu mogli służyć z większym zapałem w nowym roku szkolnym. A wszystkim dobrym ludziom, dzięki którym i wśród których spędzimy nasze wakacje i urlopy niech Bóg hojnie błogosławi. 

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,834,924 unikalne wizyty