27-07-2021 16:57
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2017

Piąta Niedziela Wielkanocna 14.05.2017r.

  1. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii będzie w niedzielę 28 maja o godz.12 00 – próby dla dzieci klas III przed I Komunią św. w środę i piątek o godz. 16 30, spotkanie organizacyjne z ich rodzicami w środę po wieczornej Mszy św. o godz. 18 45; natomiast próba dla młodzieży, która w niedzielę 28 maja podczas wizytacji kanonicznej naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania będzie w poniedziałek o godz. 19 00.

  2. W tym tygodniu: w e wtorek – św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika.

  3. Moi Drodzy w naszej Bazylice w każdą niedziele przed Mszą św. o godz. 8 00 są śpiewane godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, przed Mszą św. o godz. 10 00 jest śpiewana brewiarzowa Godzina Czytań. Szczególnie stałych bywalców tych mszy św. zachęcamy, aby przychodzić trochu wcześniej przed Mszami św., by wziąć także udział w tej pięknej śpiewanej modlitwie. Codzienne natomiast o godz. 15 00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem jest odprawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego, a przed wieczorną mszą św. są śpiewane nieszpory o św. Rodzinie, obecnie nabożeństwo majowe. Bardzo dziękuję osobom, które przewodniczą tym modlitwom, kontynuując przepiękną tradycję.

  4. Prowadzimy prace remontowe w kaplicy Najświętszego Sakramentu, kontekście tych prac dziękuję za modlitwy i wszelkie ofiary składane na ten cel w formie „Daru Serca”.

  5. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik katolicki Niedziela, gdzie znajdziemy wiele ciekawych artykułów o przesłaniu Matki Bożej podczas objawień w Fatimie 100 lat temu.

  6. Wszystkim nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Świętej Rodziny życzymy Bożego błogosławieństwa.

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,423 unikalne wizyty