06-08-2021 04:51
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2017

Druga Niedziela Wielkiego Postu - 12.03.2017 r.

- niedziela dzisiejsza jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Przy wychodzeniu z kościoła można będzie złożyć ofiarę do puszki, jako formę naszego wsparcia niełatwej pracy misyjnej zwłaszcza polskich misjonarzy na Wschodzie – wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.

  1. Nabożeństwa Wielkopostne - Gorzkie Żale z nauką pasyjną dziś o 17:30; w piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17 15.

  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii dla dzieci, młodzieży gimnazjum i dorosłych. Zakończenie rekolekcji w środę 22 marca. Spowiedź św. w ostatnim dniu ćwiczeń rekolekcyjnych. Program jest wywieszony w gablocie ogłoszeniowej, był też wydrukowany w naszym miesięczniku U Świętej Rodziny, zachęcamy także do lektury duchowej tygodnika Niedziela.

  3. Spotkanie Akcji Katolickiej w nadchodzącą środę o godz. 18 30.

  4. Przyjmujemy zgłoszenia na nasz powakacyjny wyjazd pielgrzymkowy – śladami wczesnego chrześcijaństwa na Cypr. Pielgrzymka samolotowa na przełomie września i października organizowana w porozumieniu z Franciszkańskim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy – zgłoszenia w nadchodzących tygodniach.

  5. Wszystkim parafianom i Drogim Gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Świętej Rodziny na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa. 

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,219 unikalne wizyty