27-07-2021 18:14
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2017

VI Niedziela Zwykła 12 lutego 2017r.

  1. Dzisiaj po południu o godz. 16 00 w auli parafialnej będzie wyświetlony film pt. „Bóg nie umarł 2”. Nauczycielka historii staje przed sądem, oskarżona o to, że złamała przepis o świeckości szkoły, bo wspomniała na lekcji o działalności Jezusa. Sądowy spór przeradza się w niezwykłą dysputę o wolności sumienia – zapraszamy na godz. 16 00.

  2. W dzisiejszą niedziele przypada 33 rocznica śmierci trzeciego biskupa częstochowskiego śp. Stefana Bareły i 66 rocznica śmierci pierwszego biskupa częstochowskiego śp. Teodora Kubiny. Uroczysta Msza św. za obu pasterzy zostanie odprawiona w dzisiejszą niedzielę o godz. 18 00. Zachęcamy bardzo serdecznie do udziału w tej Mszy św. i do pamięci modlitewnej za naszych pasterzy.

  3. Polecamy na lekturę duchowną tygodnik katolicki NIEDZIELA.

  4. W dzisiejszą niedzielę w ramach Światowego Dnia Chorego we wszystkich kościołach naszej diecezji jest przeprowadzana zbiórka ofiar do puszek. Pieniądze ofiarodawców będą przeznaczone na domy z niepełnosprawnymi sierotami społecznymi, oraz na prowadzenie działalności wśród osób niepełnosprawnych i chorych, inicjowanych przez katolicki ruch dobroczynny BETEL naszej diecezji. Ofiary na powyższy cel możemy złożyć przy wychodzeniu ze świątyni – Bóg zapłać.

  5. Wszystkim parafianom o drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa. 

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,591 unikalne wizyty