27-07-2021 16:06
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 18.09.2016

XXV Niedziela Zwykła 18 września 2016r.

- dzisiaj jest dzień imienin Arcybiskupa Stanisława Nowaka. Niedziela dzisiejsza jest też Dniem Środków Społecznego Przekazu. Polecajmy w modlitwach pracowników mediów, by byli strażnikami prawdy i chrześcijańskiej miłości. Jest to także dzień patronalny młodzieży z okazji święta św. Stanisława Kostki.

  1. Kalendarz liturgiczny na nadchodzący tydzień: w środę – św. Mateusza apostoła i ewangelisty, piątek – św. Ojca Pio kapłana.

  2. Spotkanie duszpasterskie dla młodzieży klas: trzecia gimnazjum i pierwsza średnia przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w nadchodzący piątek o godz. 18 30 – zapraszamy. Odpowiedzialnym za przygotowanie młodzieży do Bierzmowania jest ks. Mariusz.

  3. Pragniemy nadmienić, że w poniedziałek Msza św wieczorna jest odprawiana w Kaplicy męczenników Częstochowskich, w środę jest odprawiana nowenna do św. Rodziny, natomiast w piątek po Mszy św. Wieczornej są odprawiane specjalne modlitwy w Kaplicy Miłosierdzia Bożego.

  4. Wszystkim nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Św. Rodziny – matkę kościołów archidiecezji – życzymy Bożego błogosławieństwa. 

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,329 unikalne wizyty