27-07-2021 17:38
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 28.08.2016

XXII Niedziela Zwykła 28 sierpnia 2016r.

- we czwartek przypada 77 rocznica wybuchu drugiej wojny światowej; w naszych modlitwach pamiętajmy o poległych w obronie Ojczyzny, o mądrość dla rządzących i o jedność w naszym narodzie – w tych intencjach będzie odprawiona Msza św. w przyszłą niedziele o godz. 18 00.

 

 1. We czwartek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Dzieci szkolne; młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną zapraszamy na Mszę św. na godz. 9 00. Przedszkolaki i dzieci z klas pierwszych przynoszą tornistry i przybory szkolne do poświęcenia w przyszłą niedziele na Mszę św. o godz. 12 00.

   

 2. Spowiedź św. z racji rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla dzieci, dla gimnazjalistów i młodzieży w I piątek września od godz. 17 15. Jest to dobra okazja do rozpoczęcia praktyki dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską z racji I piątku miesiąca od godz. 8 30.

   

 3. W sobotę 17 września organizujemy pielgrzymkę autokarową na św. Krzyż oraz zwiedzanie Opactwa Cystersów w Wąchocku. Są jeszcze wolne miejsca – zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej - zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

   

 4. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik katolicki Niedziela oraz zachęcamy do nabywania pięknego kalendarza na rok 2017 – wydanego z myślą o jubileuszu 100 – lecia naszej parafii, który przypada właśnie w przyszłym roku.

   

 5. Wszystkim parafianom i drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną św. Rodziny, oraz dzieciom rozpoczynającym wkrótce nowy rok szkolny życzymy Bożego błogosławieństwa. 

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,501 unikalne wizyty