31-07-2021 23:18
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 21.08.2016

XXI Niedziela Zwykła - 21 sierpnia 2016r.

 

 1. We czwartek - w Wigilię Uroczystości Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej odbędzie się diecezjalna procesja maryjna z naszej Bazyliki Archikatedralnej na Jasną Górę. Rozpoczęcie nieszporami w Archikatedrze o godz. 17 00. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zachęcamy do licznego udziału.

   

 2. W piątek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – Święto Częstochowskiej Prowincji Kościelnej. Suma Odpustowa na Jasnej Górze o godz. 11 00. W naszej świątyni Msze św. o godz. 8 00 i centralna Msza św. o godz. 18 00.

   

 3. W sobotę 27 sierpnia – pielgrzymka osób niepełnosprawnych na Jasną Górę, pod przewodnictwem wspólnoty BETEL. Rozpoczęcie o godz. 9 00 – od kościoła parafialnego w Olsztynie. Msza św. kończąca pielgrzymkę o godz. 17 00 w Bazylice Jasnogórskiej.

   

 4. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik Niedziela, a także przepiękny kalendarz na rok przyszły wydany na Jubileusz 100 – lecia naszej archikatedralnej parafii – warto nabyć także na skromny prezent dla naszych bliskich.

   

 5. Przyjmujemy zgłoszenia na jednodniową pielgrzymkę autokarową na Święty Krzyż, która będzie w sobotę 17 września. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej – zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

   

 6. Wszystkim parafianom i drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Św. Rodziny życzymy Bożego błogosławieństwa. 

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,834,945 unikalne wizyty