01-08-2021 00:55
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 26.06.2016

Trzynasta Niedziela Zwykła 26.06.2016 r.

1. Niedzielę dzisiejszą przeżywamy w blaskach kończącej się pielgrzymki apostolskiej papieża Franciszka do Armenii – pierwszego kraju chrześcijańskiego – w tygodniku Niedziela znajdziemy ciekawy wywiad z arcybiskupem stojącym na czele ordynariatu dla Ormian katolików w Europie Wschodniej – polecamy na lekturę duchowną.
2. W środę – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Msze św. o godz. 8 00 i 18 00. Dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Kto pobożnie używa dewocjonaliów poświęconych przez Ojca Świętego lub przez Biskupa może zyskać odpust zupełny - trzeba odmówić „Wierzę w Boga”. Odpust zupełny można też uzyskać nawiedzając Archikatedrę lub Bazylikę Mniejszą na Jasnej Górze, w Gidlach lub

w Zawierciu; w tym dniu imieniny ks. Pawła – Msza św. w intencji solenizanta o godz. 18 00 -zapraszamy.
3. W tym tygodniu przypada I piątek lipca – odwiedziny chorych od godz. 8 30.
4. W porozumieniu z parafią św. ap. Piotra i Pawła w Zawierciu, organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży „WAKACJE Z BOGIEM” w Bieszczady w terminie od 9 do 17 sierpnia. Bliższe informacje i zapisy u ks. Łukasza.
5. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, kolonie i wczasy życzymy szczęśliwej podróży, dobrej pogody, zdrowego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do rodziny i parafii. Podczas wakacji pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.

6. Wszystkim parafianom i drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Św. Rodziny życzymy Bożego błogosławieństwa. 

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,835,244 unikalne wizyty