06-08-2021 04:13
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 12.06.2016

XI Niedziela Zwykła
12 czerwca 2016r.

  1. Kalendarz liturgiczny na nadchodzący tydzień wspomina: poniedziałek św. Antoniego Opata; w tym dniu podczas Mszy św. o 18.00 będziemy się modlić za śp. ks. Antoniego Madejskiego, w piątek – św. Brata Alberta Chmielowskiego zakonnika, który całe swoje życie poświęcił ubogim, a swój charyzmat przekazał dwom zgromadzeniom, które założył: Braciom Albertynom i Siostrom Albertynkom.

  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.

  3. W nadchodzącą sobotę ogólnopolska pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę – rozpoczęcie w godzinach porannych w naszej archikatedrze.

  4. W porozumieniu z parafią Św. App. Piotra i Pawła w Zawierciu organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży Wakacje z Bogiem w Bieszczady w terminie od 9 do 17 sierpnia br. Informacje w zakrystii i kancelarii parafialnej.

  5. W najbliższy piątek o godz. 20.00 na plebani parafii św. Jakuba organizowany jest krótki kurs podstaw języka angielskiego dla rodzin, które przyjmą pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży. Zachęcamy do skorzystania. Więcej informacji w zakrystii. Przy okazji prosimy o potwierdzenie swojej gotowości przyjęcia pielgrzymów, jak również zapraszamy do nowych zgłoszeń.

  6. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik Niedziela.

  7. Wszystkim drogim parafianom i szanownym gościom naszej Bazyliki Archikatedralnej Świętej Rodziny życzymy Bożego błogosławieństwa.

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,139 unikalne wizyty