31-07-2021 22:59
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 29.05.2016

Dziewiąta Niedziela Zwykła - 29.05.2016 r.

- dziś o godz. 12 00 rocznica I Komunii świętej dla dzieci z klas III.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie na nabożeństwie wieczornym o godz. 17 30 procesja eucharystyczna. Ks. neoprezbiter Dariusz Żydoń (który u nas odbywał praktyki duszpasterskie) na zakończenie oktawy w czwartek odprawi Mszę św. i poprowadzi procesję do czterech ołtarzy, poświęci wianki i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa dzieciom, młodzieży i dorosłym. Księdzu Prymicjantowi złożymy życzenia.

 

2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień uświęcenia kapłańskiego. Bardzo prosimy o modlitwę za kapłanów. Wszyscy kapłani z naszej archidiecezji są zaproszeni na wieczorną modlitwę do archikatedry na godz. 20:00. Ze względu na uroczystość w piątek można spożywać pokarmy mięsne. W piątek można zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Jezusa; odwiedziny chorych w I piątek od godz. 8 30 rano., w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

 

3. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik katolicki Niedziela.


4. Wszystkim parafianom i drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Świętej Rodziny oraz dzieciom z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka życzymy Bożego błogosławieństwa. 

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,834,896 unikalne wizyty