06-08-2021 05:51
Nawigacja
Ogłoszenia duszapsterskie 21.02.2016

Druga Niedziela Wielkiego Postu - 21.02.2016 r.

- niedziela dzisiejsza jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Dziękujemy Ks. Misjonarzowi za świadectwo pracy na Białorusi, i za Słowo Boże skierowane do nas. Przy wychodzeniu z kościoła można będzie złożyć ofiarę Ks. Misjonarzowi, jako formę naszego wsparcia w Jego niełatwej pracy misyjnej na Wschodzie – wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.

  1. Nabożeństwa Wielkopostne - Gorzkie Żale z nauką pasyjną dziś o 17:30; w piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17 15.

  2. Katecheza dla dorosłych – dla wszytskich chętnych –
    w piątek po wieczornej Mszy św. o 18.30 w sali duszpasterskiej nad aulą katedralną.

  3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii dla dzieci, młodzieży gimnazjum i dorosłych. Zakończenie rekolekcji w środę 2 marca. Spowiedź św. w ostatnim dniu ćwiczeń rekolekcyjnych. Program jest wydrukowany w naszym miesięczniku U Świętej Rodziny – możemy nabyć przy wychodzeniu z kościoła, zachęcamy także do lektury duchowej tygodnika Niedziela.

  4. Wszystkim parafianom i Drogim Gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Świętej Rodziny na nadchodzący tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,335 unikalne wizyty