27-07-2021 18:06
Nawigacja
Ogłoszenia duszapsterskie 10.01.2016

Niedziela 10 stycznia 2016r. - Święto Chrztu Pańskiego

  1. Przy dzisiejszym Święcie dziękujemy Bogu za włączenie nas do wspólnoty Chrystusowego Kościoła przez Sakrament Chrztu Świętego. W sensie liturgicznym kończy się dziś Okres Bożego Narodzenia, ale kolędy zgodnie z tradycją śpiewamy do Uroczystości Matki Bożej Gromnicznej.

  2. W nadchodzącą sobotę rozpoczynamy w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan tzw. Tydzień Ekumeniczny.

  3. Dobiega końca wizyta duszpasterska – kolęda, którą zakończymy w sobotę. Gdyby u kogoś z Państwa nie było kolędy – trzeba zgłosić w zakrystii lub telefonicznie i umówić wizytę duszpasterską na nadchodzącą sobote.

  4. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik Niedziela, m.in. artykuły o trudnej sytuacji chrześcijan w Ziemi Świętej oraz artykuł: „Kocham, pamiętam, czuwam” - wspomnienie dominikanina Ojca Jana Góry, który zmarł niespodziewanie – był twórcą spotkań młodych na Lednicy.

  5. Katecheza parafialna dla dorosłych w czwartek po Mszy św. wieczornej w sali duszpasterskiej na plebanii. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych.

  6. Wszystkim nawiedzającym naszą Bazylikę archikatedralną życzymy Bożego błogosławieństwa oraz dobrej niedzieli i całego tygodnia.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,574 unikalne wizyty