27-07-2021 18:18
Nawigacja
Ogłoszenia duszapsterskie 27.12.2015

Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2015 r.

  1. Dziś w Uroczystość Odpustową w naszej świątyni można zyskać odpust zupełny. Warunki: trzeba być w stanie łaski uświęcającej, wyzbyć się przywiązania do grzechów, przyjąć Komunię św. i pomodlić się w intencji Ojca Świętego. Uroczysta suma odpustowa o 12:00 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Sumie będzie przewodniczył Ks. Biskup Antoni Długosz.

  2. Tydzień w liturgii:
    - w czwartek - św. Sylwestra – zakończenie Starego Roku. Msza św. dziękczynna z kazaniem okolicznościowym i z nabożeństwem przebłagalnym o 18:00; odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w czwartek od godz. 8 30 rano.
    - w piątek – 1 stycznia – rozpoczęcie Nowego 2016 Roku, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju – niedzielny porządek Mszy św. Za udział w odmówieniu lub odśpiewaniu hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami;

  1. Jutro rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę. Porządek kolędowania jest podany w naszym parafialnym miesięczniku „U Świętej Rodziny”, także jest na stronie internetowej naszej parafii i w tablicach ogłoszeniowych w kruchcie bazyliki.
  2. Wszystkim nawiedzającym naszą bazylikę archokatedralną, która jest kościołem stacyjnym w Roku Miłosierdzia życzymy Bożego błogosławieństwa.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,600 unikalne wizyty