27-07-2021 17:12
Nawigacja
Ogłoszenia duszapsterskie 25.12.2015

Uroczystość Bożego Narodzenia 25.12.2015r.

  1. Jutro drugi dzień Swiąt Bożego Narodzenia – wspomnienie Św. Szczepana męczennika – niedzielny porządek Mszy św. Nadchodząca niedziela – to Uroczystość Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa – odpust w naszej parafii. Sumę Odpustową o godz. 12 00 odprawi ks. Biskup Antoni Długosz. Czujmy się wszyscy zaproszeni do wzięcia udziału w centralnej uroczystości odpustowej naszej par.

  2. Serdeczne podziękowanie ks. Łukaszowi i ks. Pawłowi, Siostrze Zakrystianne, Panu Zygmuntowi i wielu innym osobom, szczególnie ministrantom i młodzieży za wykonanie pięknej Betlejemki, ozdobienie wnętrza świątyni na Święta Bożego Narodzenia; także podziękowanie parafialnemu Caritasowi za zorganizowanie żywności dla kilkudziesięciu rodzin. Szczególne podziękowanie składam Wam Kochani za ofiary – zwłaszcza w formie „Daru serca”, które składacie na zapłacenie tych nowych pięknych figur Bożonarodzeniowych, które są ustawione w centralnym miejscu naszej archikatedry – przed głównym ołtarzem. Niech one będą prezentem nas wszystkich w Roku Miłosierdzia dla naszej parafialnej świątyni. Natomiast mała szopka betlejemska jest wykonana w kaplicy bocznej.

3. Najmilsi – pragniemy Wam złożyć najlepsze życzenia świąteczne – ponieważ rok, który przeżywamy to Rok Miłosierdzia, który dał nam papież Franciszek, bardzo wam wszystkim życzymy, żeby ciepło Bożego Miłosierdzia tak rozpaliło nasze serca, tak ogrzało nasze umysły, abyśmy potrafili być miłosierni dla wszystkich, poczynając od najbliższych w domu, a skończywszy na tych wszystkich, z którymi pracujemy i współpracujemy. Niech w tym wszystkim Boże Dziecię Wam błogosławi.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,455 unikalne wizyty