06-08-2021 06:29
Nawigacja
Ogłoszenia duszapsterskie 4.10.2015

XXVII Niedziela Zwykła 4 października 2015r.

1. Po rannej Mszy św spotkanie duszpasterskie ze wspólnotą Żywego Różańca i z Arcybractwem Św. Rodziny. Po południu o godz. 17 15 procesja różańcowa w intencji Synodu Biskupów, który pod przewodnictwem Ojca Św. Franciszka obraduje w Rzymie na temat rodziny. W dni powszednie Nabożeństwo Różańcowe dla starszych o godz. 17 15; dzieci zapraszamy w poniedziałek, środę i piątek na godz. 16 30; dzieci biorą też udział w konkursie różańcowym.

  1. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Faustyny zakonnicy– apostołki Bożego Miłosierdzia, w środe – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; piątek – bł. Wincentego Kadłubka biskupa, który zasłynął jako autor kroniki państwa Polskiego.

  2. Próba dla młodzieży klas ponad gimnazjalnych, która 29 pażdziernika przystąpi do Sakramentu Bierzmowania będzie w nadchodzący piątek o godz. 18 45, natomiast spotkanie dla uczniów klas: I, II i III gimnazjum będzie w czwartek o godz. 18 45.

  3. Spotkanie organizacyjne z szanownymi uczestnikami naszej listopadowej pielgrzymki do Ziemi Świętej będzie w nadchodzący piątek po wieczornej Mszy św. o godz. 18 00.

  4. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik Niedziela m.in. art. p.t. „Sekretarka Pana Jezusa” - wywiad z arcybiskupem Stanisławem Nowakiem o tym jak wyglądały początki kultu Bożego Miłosierdzia.

  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XIV Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Pawł II – Patron Rodziny”. Po Mszach św. zbiórka do puszek dla młodzieży zdolnej, ale biednej. Fundacja dzieło Nowego Tysiąclecia pomaga 2500 osobom.

  6. Solenizantkom i solenizantom miesiąca pażdziernika, oraz wszystkim nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną życzymy Bożego błogosławieństwa.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,407 unikalne wizyty