27-07-2021 16:33
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 2.08.2015

XVIII Niedziela Zwykła 2 sierpnia 2015r.

dziś po rannej Mszy św. spotkanie duszpasterskie ze Wspólnotą Żywego Różańca i z Arcybractwem Świętej Rodziny.

  1. Tydzień w liturgii: wtorek – św. Jana Marii Vianneya kapłana, patrona proboszczów; czwartek – Święto Przemienienia Pańskiego; I czwrtek miesiąca sierpnia – modlimy sie o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; I piątek – zapraszamy do Komunii św. wynagradzającej Bożemu Sercu – odwiedziny od godz. 8 30 rano; sobota– św. Dominika.

  2. Wyjazd na pielgrzymkę autokarową do Kalwarii Zebrzydowskiej na pełny obchód Dróżek Męki Pana Jezusa – w nadchodzący wtorek 4 sierpnia o godz. 5 30 rano spod naszej archikatedry. Są jeszcze wolne miejsca – można się jeszcze zgłosić. Natomiast w sobotę 5 września organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do Lichenia – zapisy od dzisiaj w zakrystii lub w kancelarii parafialnej – zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

  3. Peregrynacja relikwii habitu św. Ojca Pio będzie w Sanktuarium św. Józefa w Częstochowie, ul. Okrzei - w dniach 10–11 sierpnia – szczegóły na plakacie.

  4. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik Niedziela, który możemy nabyć w zakrystii lub w kruchcie bazyliki przy wychodzeniu ze świątyni.

  5. Zachęcając do abstynencji w miesiącu sierpniu; w duchowej łączności z pielgrzymami, którzy w tych dniach zmierzają na Jasną Górę – wszystkim parafianom i drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Św. Rodziny, oraz solenizantkom i solenizantom miesiąca sierpnia składamy serdeczne życzenia z pamięcią w modlitwie.

 

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,375 unikalne wizyty