06-08-2021 04:37
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 19.07.2015

XVI Niedziela Zwykła 19 lipca 2015r.

  1. Kalendarz liturgiczny na nadchodzący tydzień wspomina: w poniedziałek bł. Czesława; w środę św. Marii Magdaleny, w czwartek – św. Brygidy, patronki Europy, piątek – św. Kingi, w sobotę święto św. Jakuba - patrona pielgrzymów; w tym dniu odpust w parafii naszego dekanatu św. Jakuba przy pl. Biegańskiego, w sobotę wspominamy również św. Krzysztofa.

  2. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. odbędzie się poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych oraz modlitwy w intencji kierowców z racji wspomnienia ich patrona – św. Krzysztofa. Przy okazji poświęcenia kierowcy otrzymają sakralną pamiątkę oraz będą mogli złożyć ofiarę w ramach akcji św. Krzysztofa pod hasłem: podziękuj Bogu za bezpieczne podróże i ofiaruj 1 grosz za 1 km bez wypadku na środki transportu dla misjonarzy.

  3. Polecamy do czytania nasz tygodnik katolicki „Niedziela”, a w nim m.in. o innym obliczu Holandii, dlaczego Benedykt XVI zrobił wyjątek dla krakowskiej uczleni oraz wywiad z cudownie ocaloną Moniką Kuszyńską, wokalistką znanego polskiego zespołu. Do nabycia w kruchcie katedry bądź w zakrystii.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,186 unikalne wizyty