01-08-2021 00:35
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2015

Trzynasta Niedziela Zwykła 28.06.2015 r.

1. Ksiądz Arcybiskup Metrpolita Wacław Depo mianował ks. mgra Pawła Podeszwę drugim wikariuszem naszej parafii. Ks. Paweł przychodzi do naszej parafii archikatedralnej z Radomska z kolegiaty św. Lamberta; będzie z nami w przyszłą niedzielę.
2. Jutro uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Msze św. o godz. 9 00 i 18 00. Dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka. Kto pobożnie używa dewocjonaliów poświęconych przez Ojca Świętego lub przez Biskupa może zyskać odpust zupełny - trzeba odmówić „Wierzę w Boga”. Odpust zupełny można też uzyskać nawiedzając Archikatedrę lub Bazylikę Mniejszą na Jasnej Górze, w Gidlach lub
w Zawierciu;
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota lipca – odwiedziny chorych od godz. 8 30.
4. W piątek św. Tomasza, apostoła (według tradycji dotarł do Indii i tam katechizował, poniósł śmierć męczeńską za wierność Chrystusowi).
5. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik Niedziela m.in.alarmujący raport głównego urzędu statystycznego dotyczący ubóstwa w Polsce.
6. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje, kolonie i wczasy życzymy szczęśliwej podróży, dobrej pogody, zdrowego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do rodziny i parafii. Podczas wakacji pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.
7. Wszystkim parafianom i drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Św. Rodziny życzymy Bożego błogosławieństwa.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,835,192 unikalne wizyty