06-08-2021 06:18
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 11.06.2015

XI Niedziela Zwykła 11 czerwca 2015r.

 

  1. Kalendarz liturgiczny na nadchodzący tydzień wspomina: poniedziałek błogosławionej Jolanty zakonnicy; środa – św. Brata Alberta Cmielowskiego zakonnika, który żył na przełomie XIX i XX wieku, całe swoje życie poświęcił ubogim, swój charyzmat przekazał dwom zgromadzeniom, które założył: Braciom Albertynom i Siostrom Albertynkom.

  2. W nadchodzącą sobotę ogólnopolska pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę – rozpoczęcie w godzinach rannych w naszj archikatedrze.

  3. W dniach 13 – 19 lipca autokarowa pielgrzymka: Litwa – Łotwa – Estonia. Dokładny program jest wywieszony w gablotach ogłoszeniowych. Zapisy do środy – zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

  4. Bóg zapłać za ofiary składane, szczególnie w formie „DAR SERCA” - na potrzeby naszej świątyni. Zdjęliśmy nagrzewnice gazowe, które były zamontowane na wysokości 12 metrów (w sumie było ich 22); od kilku lat już nie były sprawne, nie można było ich załączać.

  5. Na lekture duchowną polecamy tygodnik Niedziela – szczególnie artykuł: „Od radości do świadectwa” - Wojciech Cejrowski, dziennikarz i podróżnik wyjaśnia dziennikarzowi Niedzieli – dlaczego domaga się od Kościoła ingerowania w politykę, a także artykuł o Polakach przyjeżdżających z zagrożonego działaniami wojennymi rejonu Donbasu do Polski.

  6. Wszystkim parafianom i drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Świętej Rodziny życzymy Bożego błogosławieństwa.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,382 unikalne wizyty