06-08-2021 05:15
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 17.05.2015

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 17.05.2015 r.


1 - Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Chrystus wstąpił do nieba, aby w domu Ojca przygotować nam mieszkanie. Tak żyjmy aby radość nieba byłą naszym udziałem; nabożeństwa majowe codziennie o 17:30; trwa nowenna do Ducha Świętego, która zakończy się w sobotę.


2 - W sobotę – wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego święcenia kapłańskie o 10:00. Msza św. dla Wspólnoty Przymierze Rodzin Mamre i innych wspólnot oraz stowarzyszeń zostanie odprawiona w sobote o godz. 18:00.
3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu możemy zyskać odpust zupełny za odmówienie lub odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”. O godz. 15 00 w przyszłą niedzielę – Mszą św. w naszej Bazylice rozpocznie sie marsz dla życia i rodziny. Szczegóły w tablicach ogłoszeniowych.

 

  1. Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas III w przyszłą niedziele o godz. 12 00. W związku z tym próby dla dzieci z klas III we wtorek i czwartek o godz. 16 30; spowiedż dla dzieci, rodziców i bliskich w piątek o godz. 18 30. Uroczystość I Komunii św. za dwa tygodnie w niedzielę 31 maja o godz. 12 00. Próby dla dzieci z klas II w poniedziałek i piątek o godz. 16 30.

  2. Do przyszłej niedzieli przyjmujemy zgłoszenia na naszą samolotową pielgrzymkę do Ziemi św., która będzie w dniach 16 – 23 listopada b.r. Pielgrzymkę organizujemy w porozumieniu z Franciszkańskim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy. Program pielgrzymki można pobrać w zakrystii, jest też na stronie internetowej naszej parafii. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

  3. Na lekture duchowną polecamy tygodnik katolicki Niedziela.

  4. Wszystkim parafianom i drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną św. Rodziny życzymy Bożego błogosławieństwa.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,844,263 unikalne wizyty