27-07-2021 17:16
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 3.05.2015

Piąta Niedziela Wielkanocna 3.05.2015r.

Z racji wczorajszej Uroczystostości Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – Głównej Patronki naszej Archidiecezji
- Uroczysta Suma na Jasnej Górze z udziałem Episkopatu Polski dziś o godz. 11 00.

  1. Po rannej Mszy św. spotkanie duszpasterskie ze Wspólnotą Żywego Różańca i z Arcybractwem Świętej Rodziny; Nabożeństwa Majowe w naszej świątyni codziennie o godz. 17 30.

  2. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii w niedzielę 31 maja o godz. 12 00; próby dla dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek i piątek o godz. 16 30; Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas III w niedzielę 24 maja o godz. 12 00.

  3. W tym tygodniu: w środę św. Ap. Filipa i Jakuba; piątek – św. Stanisława biskupa i męczennika – imieniny Ks. Prałata Stanisława Gębki. Msza św. w intencji Ks. Solenizanta o godz. 7 00 rano. Natomiast w przyszłą niedzielę 10 maja o godz. 12 00 – Uroczysta Msza św. z racji Jubileuszu 50 – lecia kapłaństwa Ks. Prałata Stanisława. Starajmy się w tej Eucharystii dziękczynno - błagalnej uczestniczyć, aby wyrazić Bogu wdzięczność za Dar Kapłaństwa i ofiarnej kilkunastoletniej posługi Księdza Jubilata Stanisława w naszej Archikatedralnej Parafii.

  4. Katecheza przed bierzmowaniem dla młodzieży klas I ponadgimnazjalnych
    w czwartek o 18.30.

  5. W sobotę 16 maja organizujemy pielgrzymkę Szlakiem Papieskim: Łagiewniki – Kalwaria – Wadowice – jest jeszcze kilka wolnych miejsc – można się jeszcze zgłosić. Natomiast póżną jesienią w porozumieniu z Franciszkańskim Biurem Pielgrzymkowym z Warszawy organizujemy samolotową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Program pielgrzymki jest wywieszony w tablicach ogłoszeniowych; można pobrać w zakrystii, jest też na stronie internetowej naszej parafii. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 maja. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

  6. Na lekturę duchowną polecamy tygodnik katolicki Niedziela.

  7. Wszystkim parafianom i drogim gościom nawiedzającym naszą Bazylikę Archikatedralną Świętej Rodziny, oraz Solenizantkom i Solenizantom miesiąca maja życzymy Bożego błogosławieństwa.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,460 unikalne wizyty