27-07-2021 17:18
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 11.01.2015

Niedziela 11 stycznia 2015r. - Święto Chrztu Pańskiego

  1. Przy dzisiejszym Święcie dziękujemy Bogu za włączenie nas do wspólnoty Chrystusowego Kościoła przez Sakrament Chrztu Świętego. W sensie liturgicznym kończy się dziś Okres Bożego Narodzenia, ale kolędy zgodnie z tradycją śpiewamy do Uroczystości Matki Bożej Gromnicznej.

  2. Po feriach zimowych będzie w naszej parafii przeprowadzone kilkumiesięczne przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży klas ponad gimnazjalnych, a także dla młodzieży starszej, która w swoim czasie nie przystąpiła do tego Sakramentu. Można się zgłaszać w nadchodzącym miesiącu do ks. Łukasza, który jest odpowiedzialny za przygotowanie młodzieży do Sakramentu Bierzmowania. Bardzo zachęcamy i zapraszamy, aby osoby których to dotyczy chętnie zechciały uzupełnić istotny brak w swoim życiu religijnym – duchowym; także z myślą o swojej przyszłości.

  3. W nadchodzącą sobotę rozpoczynamy w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan tzw. Tydzień Ekumeniczny.

  4. Dobiega końca wizyta duszpasterska – kolęda, którą zakończymy w sobotę. Gdyby u kogoś z Państwa nie było kolędy – trzeba zgłosić w zakrystii lub telefonicznie i umówić wizytę duszpasterską na nadchodzącą sobotę.

  5. Na lekturę duchowną polecamy trygodnik Niedziela, szczególnie artykuły mówiące o istocie Chrztu św., oraz o Europejskim Spotkaniu Młodych organizowanym przez ekumeniczną Wspólnotę z Taize, które odbyło sie w minionych dniach w Pradze.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,462 unikalne wizyty