27-07-2021 16:07
Nawigacja
Ogłoszenia duszpasterskie 5.08.2014

XXVII Niedziela Zwykła 5 października 2014r.

Po południu o godz. 17 00 spotkanie duszpasterskie ze wspólnotą Żywego Różańca i z Arcybractwem Świętej Rodziny; następnie odprawimy procesję różańcową w intencji pokoju na świecie. W dni powszednie Nabożeństwo Różańcowe dla starszych o godz. 17 15; dzieci zapraszamy w poniedziałek, środę i piątek na godz. 16 30; dzieci biorą też udział w konkursie różańcowym.

  1. We wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; czwartek – bł. Wincentego Kadłubka biskupa, który zasłynął jako autor pierwszej kroniki państwa Polskiego.

  2. Jutro po wieczornej Mszy św. o godz. 18 30 – spotkanie duszpasterskie z rodzicami dzieci klas II, które przygotowują się do I Komunii św., we czwartek o godz. 18 30 – spotkanie duszpasterskie z młodzieżą klas II gimnazjum w ramach przygotowań do Sakramentu Bierzmowania; natomiast spotkanie kandydatów do Bierzmowania dla kandydatów do Bierzmowania z klas pierwszych ponad gimnazjalnych w piątek o godz. 18 00 w kaplicy Najświętszego Sakramentu. W nadchodzący piątek po nabożeństwie różańcowym na godz.17 00 zapraszamy dzieci i młodzież do sali nad aulą na wieczór filmowy.

  3. W przyszłą niedziele będziemy przeżywać XIV Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Pawł II – Świętymi bądżcie”. Po Mszach św. zbiórka do puszek dla młodzieży zdolnej, ale biednej. Fundacja dzieło Nowego Tysiąclecia pomaga 2500 osobom.

  4. Zachęcamy do lektury tygodnika katolickiego Niedziela.

Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2,827,330 unikalne wizyty